O CO CHODZI?

Proponujemy Wam zabawę w Pacjenta miesiąca. Codziennie na naszym profilu facebook publikujemy posty z pacjentami naszej kliniki. Zwierzak, który zbierze najwięcej aktywności (like, udostępnienia) w ciągu miesiąca otrzyma od nas upominek niespodziankę. Zwycięzców co miesiąc publikujemy zarówno w tej zakładce na naszej stronie jak i na naszym fanpagu. Zachęcamy do zabawy, pomóżcie nam sprawić jeszcze więcej uśmiechu naszym małym pacjentom : )

Obecnie pacjentem miesiąca jest – Czesław!

Czesio został skierowany na radioterapię z powodu raka płaskonabłonkowego lusterka nosowego. Dzięki błyskawicznej i trafnej diagnozie w Przychodni Weterynaryjnej NicpońVet po raz pierwszy trafił nam się tak mały guz tego typu. Terapia trwała 4 tygodnie i zakończyła się spektakularnym sukcesem. Był guz, nie ma guza ?

Czesio to również lokalny koci celebryta. Postępy w jego leczeniu śledziło wiele osób kibicujących mu w walce z nowotworem. O popularności Naszego futrzaka świadczy również to, że dostaliśmy mnóstwo rysunków Czesia od przedszkolaków z Przedszkola nr 71 we Wrocławiu. Wszystkie „Czesie” są bardzo piękne i zajmują honorowe miejsca w naszej przychodni. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom.
Pani Iwona – ludzka mama Czesia – zorganizowała bazarek internetowy, aby zgromadzić środki na leczenie pupila. Bazarek ów okazał się wielkim sukcesem i nie zakończył działania po sfinansowaniu leczenia Czesia. Aktualnie środki z licytacji pomagają innym chorym kotom w powrocie do zdrowia.

Trzymamy kciuki za Czesia i gratulujemy zdobycia tytułu Pacjenta Miesiąca!